Webnak’ta parsiyel ve parça yük taşımasında avantajlar

Parsiyel Taşımacılık nedir?

Aynı güzergahta taşınacak olan, birbirinden farklı müşterilere ait yükleri, aynı kamyon, kamyonet veya tırla taşıma faaliyetine parsiyel taşımacılık denir.

Webnak’ta parsiyel taşımacılık ve avantajları nelerdir?

Taşınacak ürün miktarınız az ve zamanınız varsa, parsiyel taşıma tam size göre. Hem taşıma maliyetlerinizi kolayca düşürebilir hem de verimlilik sağlayabilirsiniz.

Webnak olarak parça yüklerinizi, micro dağıtım araçlarımız ile adresinizden alarak, bayii veya müşterinizin direkt adresine teslim ediyoruz. Aynı zamanda tüm sevkiyat sürecinin takibini de yapıyoruz.

Yüklerinizin hasarsız ve zamanında teslimatı bizim için çok önemli. Bu nedenle; yükünüz için en uygun araca en uygun istifleme şekliyle yükleme yapıyoruz.

Parsiyel taşımacılık teslim sürelerimiz nasıldır?

Bize teslim ettiğiniz ürünleriniz hiçbir şekilde zarar görmeden direkt olarak alıcısına ulaştırılır. Ürün teslim alındıktan sonra 1 işgünü içerisinde; uzaklığına bağlı olarak bazı merkezlere ise en çok 2 işgünü içerisinde teslimat sağlanır.

Yükünüzün ne zaman teslim alınacağı ve teslimat tarihi de ayrıca bellidir. Yükümü teslim ettim ne zaman teslim edilecek, kimden bilgi alacağım, zamanında teslimat yapılacak mı sorunları ile karşılaşmazsınız.

Parsiyel yüküm sigortalı mı taşınıyor?

Webnak sigorta güvencesi ile müşterilerine hizmet veriyor. Müşterilerimizin tüm taşımalarını 500 bin TL’ye kadar ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Tüm yükleriniz bize emanet.

Parsiyel araç talebimi nasıl iletirim?

Taşıtmayı düşündüğünüz yükünüz ile ilgili olarak, www.webnak.com.tr’den hemen araç talep edebilirsiniz.

Ayrıca Parsiyel Taşımacılık teslim süreleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 65 59 Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.