Hizmetlerimiz

Webnak, firmaların yurtiçi karayolu taşımalığında hizmet vermektedir. Yük sahibi şirketler ile kamyoncuları internette ve mobil ortamda güvenle buluşturarak %100 sigortalı hizmet sunmaktadır.

Komple (FTL) ve Parsiyel Taşıma (LTL) spot taşıma ve proje bazlı taşıma hizmetleri verilmektedir. İstanbul Ataşehir Operasyon Merkezi olmak üzere; ayrıca İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir, Bursa, Adana, Mersin bölgelerinde bulunan operasyon merkezlerimizden yönetilmektedir.

Komple Taşıma (FTL)

Webnak, güvenilir tedarikçi ağı (65 binden fazla) ile komple taşıma taleplerinizi süratle karşılar ve sorunsuz komple taşımacılık hizmeti verir. Ürünleriniz, bir noktadan araçlarımıza yüklenir ve belirlenen noktaya zamanında ve güvenle sevk edilir.

%100 sigortalı bir hizmet sunuyoruz. Bize teslim ettiğiniz ürünler, sevk adresine ulaşıncaya kadar hiçbir şekilde aktarma işlemi görmez. Zamanında ve güvenli şekilde sevk adresine yükünüz teslim edilir.

Komple taşıma modelinde şehir içi gönderiler aynı gün içinde ve mutabık kalınan zamanlamaya uyularak dağıtılır. Şehir dışı adreslerde ise km’ye göre ürünleriniz teslim edilir.

Parsiyel Taşıma (LTL)

Webnak olarak parça yüklerinizi, micro dağıtım araçlarımız ile adresinizden alarak, bayii veya müşterinizin direkt adresine teslim ediyoruz. Aynı zamanda tüm sevkiyat sürecinin takibini de yapıyoruz.

Bize teslim ettiğiniz ürünlerinizi hiçbir şekilde zarar görmeden direkt olarak alıcısına ulaştırıyoruz. Ürün teslim alındıktan sonra 1 işgünü içerisinde; uzaklığına bağlı olarak bazı merkezlere ise en çok 2 işgünü içerisinde teslimat sağlıyoruz.

Webnak’ta sigortalı taşıma

Webnak hem komple hem de parsiyel taşımalarda %100 nakliye sigortası hizmeti sunuyor. Müşterilerimizin tüm taşımalarını 500 bin TL’ye kadar ücretsiz olarak sigortalıyoruz.

Yükünüzü taşıtmak için tek yapmanız gereken www.webnak.com.tr girip üye olmak ve araç talep etmek!