Yükünüz Webnak’a Emanet!

 

 

WEBNAK’LA GÜVENİLİR TAŞIMA NASIL YAPILIYOR?

Webnak, yük sahibi şirketler ile nakliyecileri internette ve mobil ortamda güvenle buluşturarak taşımacılık sektörüne yepyeni bir soluk getirdi.

Cep telefonuna Webnak uygulamasını indirmiş ve üye olmuş güvenilir geniş kamyoncu (lojistik) ağımız sayesinde, yükünü taşıtmak isteyen şirketlere uygun fiyatlı, hızlı ve %100 sigortalı hizmet sunuyoruz. Üstelik 500 bin TL’ye kadar olan tüm taşımaları ücretsiz sigortalıyoruz.

 

Webnak’taki kamyoncular sisteme nasıl dâhil ediliyor?

Sistemimize üye olan kamyoncuların Ehliyet, Ruhsat, Araç Muayene gibi birçok evrağı bizzat konusunda uzman Operasyon Birimlerimiz tarafından kontrol ediliyor. Sistemimizde sadece belge kontrolü yapılan ve üyeliği onaylanan kamyoncular taşıma yapabiliyor.

 

Webnak’ta yük takibi nasıl yapılıyor?

GPS (konum belirleme) teknolojisi ve akıllı algoritmalarımız sayesinde bir nakliye ilanını en uygun Webnak kamyoncularına göstererek, çok hızlı şekilde kamyoncu bulabiliyor ve hızlıca, yükün teslim alınacağı şirket adresine yönlendiriyoruz. Firma, yükünü bize emanet ettikten sonra da GPS sayesinde, yükünün nerede olduğunu sistem üzerinden 7/24 takip edebiliyor.

Webnak sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak tek bir tıkla araç talep edebilir ve yüklerinizi taşıtabilirsiniz. Dijital dünyaya taşınan yük taşımacılığı sayesinde artık yük sahibi firmalar ve yük arayan kamyoncular bir tuşla istediği yerden işini hallediyor.

 

Webnak’ta sigortalı taşıma var mı?

Webnak sigorta güvencesi ile müşterilerine hizmet veriyor. Müşterilerimizin tüm taşımalarını 500 bin TL’ye kadar ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Tüm yükleriniz bize emanet.

 

Yükünüzü taşıtmak için tek yapmanız gereken www.webnak.com.tr  girip üye olmak ve araç talep etmek!