Webnak’ta Sevkiyatlarınız 500.000 TL’ye Kadar Ücretsiz Sigortalı

Webnak üyesi firmalar sevkiyatlarında en uygun fiyat, en hızlı araç tedariği yanında 500.000 TL’ye kadar ücretsiz sevkiyat sigortası hizmeti de alıyor.   65.000 ‘in üzerindeki araç filosuyla 7/24 sevkiyatlarınızı takip edebileceğiniz Webnak yüklerinizin sigortasını ücretsiz olarak üstleniyor.
sigorta_mail
Taşımalarınız için teklif istediğinizde, aracınız dakikalar içinde deponuza yönlendiriliyor. Sigorta uzmanları taşımanız için yüklemeden, boşaltma noktasına kadar sigortalama sürecinde titizlikle hizmet veriyor. 8.000’e yakın firmanın sevkiyat süreçlerinde çözüm ortağı olan Webnak, 2015 yılında üye firmalarının sevkiyatları için  872 milyon TL’lik ücretsiz sigorta güvencesisağladı.Online nakliye organizatörü olan Webnak firmaların yoğun süreçlerini hafifletecek akıllı çözümlere her geçen gün bir yenisi daha ekliyor. Yükü olan bir firma birkaç dakikasını ayırarak yükünün boyutuna ve özelliklerine en uygun aracı, en iyi fiyata, en hızlı şekilde temin edebiliyor. Üstelik üye firmalar ücretsiz sigorta yanında sevkiyatlarının ödemesini 30 gün vade li olarak havale/EFT ile gerçekleştirebiliyor.
sigorta_mailing
Araç bulmak için yoğun telefon trafiği, aracın saatinde deponuzda olması ve en önemlisi yükünüzün güvenli bir şekilde taşınması süreçleriyle siz meşgul olmayın. Birkaç dakikanızı ayırarak Webnak’tan kolayca araç talep edebilirsiniz.