ACENTELİK HAKKINDA

Webnak, lojistik sektöründe bir ilke imza atarak, kendi işinin patronu olmak isteyenlere Acentelik veriyor.

Webnak Acentesi Kimdir?

Webnak, yükünü taşıtmak isteyen şirketler ile taşıma işi yapan kamyonculara, aracılık hizmeti sunan, teknoloji bazlı, R1 belgesine sahip lojistik hizmet şirketidir.

Müşterimiz şirketlerin ve taşıma yapan kamyoncuların tüm fatura ve ödeme işlemleri Webnak A.Ş. üzerinden geçiyor. Acentelerimiz Webnak adına satış ve operasyon faaliyetlerini yürütüyorlar.

Bu doğrultuda Webnak Acenteleri; Webnak Akademi kapsamında eğitim alan, Webnak adına satış ve operasyon faaliyetlerini yürütmeye yetkili ve bizimle kâr paylaşımlı çalışan iş partnerlerimizdir.

Acentelerimizin temel yükümlülük ve görevleri nelerdir?

Yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşteri portföyünü korumak,
Müşterileri için araç organizasyonu sağlamak, operasyonel süreci yürütmek,
Müşteri memnuniyetini sağlamak ve devamlılığını takip etmek,
Müşterilerinin tahsilat süreçlerinin takibini yapmak.

Webnak Acentesi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Öncelikle, Webnak, sizi bir girişimci olarak görür ve sizi zorlayabilecek hiçbir şart öne sürmez. Webnak acentesi olmak sermaye gerektirmez, bizim için en önemli sermayeniz girişimci bir ruhla, işinize dört elle sarılmanızdır.

Webnak Acentesi olduğunuzda, yaptırdığınız taşımaların finansman maliyetine, alacak riskine, aracın kaza ve çalınma riskine katlanmadan, sadece bir girişimci olarak para kazanırsınız.

25 milyar dolarlık devasa bir pazarda, kazancınızda hiçbir üst sınır olmaksızın, aylık satış kârınız üzerinden %70 kazanç elde edersiniz. Çok çalışıp çok kazanırsınız, yani tamamen kendi işinizin patronu olursunuz.

Webnak sisteminde çalışırken, çok verimli ve etkin şekilde satış ve operasyonlarınızı yürütürsünüz. Kendi geliştirdiğimiz Webnak teknolojisi ve sadık kamyoncu ağımız sayesinde, çok hızlı ve uygun maliyetli araç bulursunuz.

Ayrıca, bir müşteri ile iletişim kurduğunuzda, Webnak markasının ve kurumsal kimliğinin gücünden yararlanırsınız.

Girişimci Acente Modeli Nedir?

Webnak tarafından sektör tecrübesi olan Acentelerimize aylık standart Girişimci Avansı ödenir ve desteklenir. Tecrübelerine ve profillerine göre, karşılıklı mutabık kalınarak, Webnak tarafından aylık standart Girişimci Avansı ödenir; bundaki amaç girişimcinin aylık geçimini sağlamasıdır.

Acente yetiştirme programı kapsamında Acentelerimizin eğitimi şirket merkezimizde ve online eğitimle desteklenerek tamamlanır. Eğitim sürecinde yeni müşteri kazanma konusunda Webnak’ın yoğun desteğinden yararlanırlar.

Webnak Acente El Kitabı’nı indirmek için tıklayın. Acente Başvuru sayfasına ulaşmak için tıklayın.